Firemní výukaVýuka pro dětiVýuka pro dospěléCertifikáty
O ŠKOLE

Jazyková škola LINK LANGUAGE SCHOOL

"We will link you to the world"

Jazyková škola Link Language School organizuje jazykové kurzy v Roudnici nad Labem od roku 1998. Od roku 2001 vyučujeme v našich učebnách na Purkyňově náměstí. V roce 2007 jsme otevřeli pobočku v Ústí nad Labem.

Nabízíme vyučování anglického, německého, španělského a francouzského jazyka ve veřejných kurzech, v kurzech individuálních ("one-to-one") a zajišťujeme také výuku pro firmy. Připravujeme na mezinárodní cambridgeské zkoušky od zkoušek pro děti (YLE) až po FCE, CAE a CPE. Této přípravy lze též využít při skládání státních jazykových zkoušek. Vyučujeme též metodiku výuky cizích jazyků.

Kromě jazykových kurzů nabízíme překladatelské a tlumočnické služby, jazykové poradenství, nebo prodej učebních textů.

Věříme, že budete s naší nabídkou spokojeni.

Náš tým

Jméno Lektora