Výuka dospělí

Výuka dospělí

U nás se jazyky neučí, u nás se jimi mluví!
Přípravné kurzy ke zkoušce

Přípravné kurzy ke zkoušce

Přípravné kurzy v Roudnici

Harmonogram školního roku, rozvrh a ceník pro přípravné kurzy ke zkouškám v Roudnici nad Labem.

>> více

Přípravné kurzy v Ústí

Harmonogram školního roku, rozvrh a ceník pro přípravné kurzy ke zkouškám v Ústí nad Labem.

>> více

Cambridgeské zkoušky jsou nejucelenějším systémem jazykových certifikací na světě a neexistuje lepší doklad o jazykové úrovni. Studentům certifikát přinese cenné body v přijímacích zkouškách na vysokou školu i „kladné body“ při ucházení se o zaměstnání.

Příprava na mezinárodní zkoušku může být poměrně obtížná, proto je dotace těchto kurzů vždy 2x90 minut týdně, při čemž jedna lekce v týdnu je vždy vedena rodilým mluvčím. Za těchto podmínek trvá příprava obvykle 1 školní rok.

Mezi nejčastěji skládané zkoušky patří:

yellow  PET – Preliminary English Test

Po složení PET dovede student vyřešit základní komunikační situace v běžném životě od nákupu zboží přes zjišťování informací až po jednoduchou společenskou konverzaci. Zkouška je určena středně pokročilým studentům po třech až čtyřech letech intenzivní výuky. Úrovní odpovídá maturitní zkoušce.

yellow FCE – First Certificate in English

Tento certifikát je pro jakoukoli firmu zárukou, že jeho držitel je schopen vypořádat se v podstatě se všemi situacemi v práci i mimo ni. Zkoušku skládají pokročilí studenti po pěti letech intenzivního studia. Úrovní odpovídá státní zkoušce.

yellow CAE – Certificate in Advanced English

Držitel CAE nejen že vyřeší jakoukoli komunikační situaci hladce, ale zároveň zanechá kultivovaný dojem. Zkoušku skládají velmi pokročilí studenti po sedmi až osmi letech intenzivního studia.