Kurzy pro děti v Roudnici

Ve všech kurzech pracujeme se špičkovými výukovými materiály a dbáme především na to, aby děti měly k angličtině a němčině kladný postoj, prostě aby je bavila. Neměly by mít pocit, že se jedná o další školní povinnost, kdy neúspěch v podobě špatné známky čeká na každém rohu. Naopak, naše děti si hodiny vysloveně užívají, a pak ve škole nemívají s angličtinou žádné větší problémy (kromě toho, že je tolik nebaví :-)).

Nemůžeme samozřejmě zaručit, že úplně každé dítě dosáhne ve studiu cizích jazyků stejné mety, ale víme, že vaše děti dokážeme zbavit ostychu z mluvení a ukázat jim tak svět, který se jim díky schopnosti komunikace otevírá.

Angličtina

Kurz Premium© (2x týdně 60 minut, maximálně 6 dětí ve skupině)

Největší předností kurzu Premium je malý početdětí ve skupině, který umožňuje individuální přístup lektora ke každému dítěti. Kurzy Premium jsou určeny dětem od šesti let. Naším cílem je rozvíjet osobnost dítěte nejen po stránce jazykové, ale také motorické, poznávací a osobnostní.

Děti, které navštěvují náš kurz nemají nejmenší problém skládat v průběhu studia nejrůznější mezinárodní zkoušky a nejpozději ve věku 16 let dosahují pokročilé úrovně B2.

Tento kurz je vhodný hlavně pro děti, u kterých je studium angličtiny jednou z priorit a kterým rodiče chtějí dopřát nadstandardní jazykovou výuku, jež bude základem pro další profesní život.

Nyní máme prémiový kurz pouze pro děti, které půjdou do 4. třídy.

Kurz Standard© (2x týdně 60 minut, maximálně 10/12 dětí ve skupině)

Navazuje na naši několikaletou tradici jazykových kurzů a je formou výuky prověřenou mnoha spokojenými zákazníky. Výuka probíhá dvakrát týdně, protože věříme, že děti tak mají mnohem větší šanci si látku procvičit a zažít. Lekce jsou vedeny hravou formou se zřetelem na celkový rozvoj všech jazykových dovedností. Děti, které docházejí do našich kurzů, nemají jakékoliv problémy s angličtinou ve škole. To, že děti jazyk baví a nestresuje je základem pro jejich další studium jazyka v budoucnosti.

Tento kurz je určen především pro rodiče dětí, kteří nejsou úplně spokojeni s výukou ve školách a chtějí svým dětem dát něco navíc a připravit je na studium a profesní život co nejlépe.

Do těchto kurzů nabíráme děti od 2. třídy. Dítko by mělo umět alespoň trochu číst a psát.

Němčina

Kurz pro mladší děti – HRÁTKY S NĚMČINOU (1x týdně 60 minut)

Tento kurz je koncipován jako úvod do jazyka našich sousedů, a to prostřednictvím zábavných a komunikativních aktivit. Naším cílem je formou hry osvojit dětem slovní zásobu a komunikativní dovednosti.

Děti se takto naučí „slyšet německy“ a následně ztratí ostych před mluvením.

Tento kurz je vhodný hlavně pro děti, u kterých je studium němčiny jednou z priorit a kterým rodiče chtějí dopřát nadstandardní jazykovou výuku, jež bude základem pro další profesní život.

Kurz je vhodný pro děti od 4. – 6. třídy

Kurz pro starší děti – NĚMČINA NESTRAŠÍ (1x týdně 90 minut)

Výuka probíhá jako doučování přesně na míru studentům, protože věříme, že děti tak mají mnohem větší šanci si látku ze školy procvičit a zažít. Lekce jsou vedeny zábavnou formou srozumitelného vysvětlení aktuálně probírané látky, děti jsou upozorněny na možné záludnosti. V hodinách probíráme triky k osvojení slovní zásoby a nabízíme univerzální tipy, jak napsat krátký text či slohovou práci.

Tento kurz je děti naučí reagovat v běžných situacích, formulovat vlastní myšlenku, získat informace z médií a diskutovat o tématech.

Kurz je vhodný pro žáky ve věku 12-15 a 16-19 let (možné i jako příprava k maturitě)

 Stejně jako u ostatních našich kurzů máte možnost si výuku vyzkoušet zdarma.

 Ceník

Typ kurzuČasová dotacePočet dětí ve skupiněCena za celý rok*Cena za celý rok při platbě jednotlivých pololetí**
PREMIUM©2x 60 min/týd.4 – 612 800 Kč 13 500 Kč (6 750 Kč/pol.) 
STANDARD©2x 60 min/týd.8 – 10 -128 100 Kč 8 600 Kč (4 300 Kč/pol.) 
  • * Při úhradě kurzovného na celý školní rok do 30. 9. 2021.
  • ** Platba každého pololetí je splatná do jednoho měsíce od začátku pololetí.
  • V případě potřeby platit ve splátkách se prosím domluvte na postupu v kanceláři školy.
  • Platit je možné v hotovosti nebo převodem na účet po zhlédnutí ukázkové hodiny.
  • Přihlášku si vyžádejte v kanceláři školy nebo Vám ji zašleme e-mailem.
  • uvedené ceny jsou platné od 1.7.2021 do 30.6.2022